Üstübü Fiyatları | Toptan ve Perakende

Atamur Üstübü Ticaret, sunmuş olduğu uygun üstübü fiyatları ile toptan ve perakende satışta bir marka haline gelmiş durumda. 20 yılı aşkın tecrübesi ve Anadolu yakasının tek üstübü imalatçısı olması dolayısıyla bu tecrübeyi tedarikçileri ile de paylaşmakta.

Üstübü Fiyatları

Üstübü; yüzde yüz pamuktan üretilen, yağ çıkarma özelliği sayesinde genellikle oto sanayide ve makinelerde tercih edilen bir üründür. Atamur Ticaret’in üretmiş olduğu üstübüler hiçbir kimyasal içerik bulundurmadığı için, restorantlarda ve ızgara teli temizleme işlemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Üstübü fiyatları; çeşitlerine ve paket ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Beyaz, renkli, pasta cila üstübü ve parça bez şeklinde satılan çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlerin ise kendi içerisinde farklı paket ağırlıkları bulunmaktadır.

Güncel üstübü satış fiyatlarına aşağıda yer alan listeden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan listede KDV hariç fiyatlar gözükmektedir. Toplu alımlarda özel fiyat düzenlemeleri yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Toptan alımlarda İstanbul içine elden teslim seçeneği bulunmaktadır.

0532 168 1761 no’lu telefondan bize ulaşabilir, ogzkrl@hotmail.com mail adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.